Konečné výsledky kategorie                                      21.3.2009 20:03:20
12.závod SZL a 12.ročník PJK 
===ČSOB-SOP==============================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: DA          5.5km  115m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmajstrlová Hana         Baník - FIZA Ostrava AOV8954 A     46.53  +      0.00
  2.Světlońová Lucie         Baník - FIZA Ostrava AOV9252 B     49.35  +      2.42
  3.Šperlíková Eva           SK při gymnáziu OOB  VRB9151 B     53.49  +      6.56
  4.Králová Kateřina         SKOB Odry            ODR9052 B     58.02  +     11.09
  5.Nováková Anežka          Baník - FIZA Ostrava AOV9251 C     62.23  +     15.30
  6.Dębska Urszula           MUKS Gliwce          MGL           64.09  +     17.16
  7.Gřešková Jana            Jana Gřešková        PR3           68.03  +     21.10
 
Konečné výsledky kategorie: DB          3.9km  110m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejčí Kateřina          Baník - FIZA Ostrava AOV9350 B     38.20  +      0.00
  2.Slavíková Lenka          SK při gymnáziu OOB  VRB           39.41  +      1.21
  3.Nováková Jana            Baník - FIZA Ostrava AOV6851 C     55.08  +     16.48
  4.Pavlačková Kateřina      SKOB Odry            ODR8450 C     61.15  +     22.55
  5.Zajícová Petra           Baník - FIZA Ostrava AOV7351 C     64.37  +     26.17
  6.Kavcová Lucie            SK Jiří team Ostrava PR1           73.44  +     35.24
 
Konečné výsledky kategorie: DC          1.8km   45m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Penkalová Lucie          Baník - FIZA Ostrava AOV9752 C     41.50  +      0.00
  2.Poláková Tereza          TJ Slezan Opava      SOP9951 C     49.17  +      7.27
 
Konečné výsledky kategorie: HA          7.4km  150m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Holas Tomáš              SK Jamnice           JAM7800 C     46.04  +      0.00
  2.Kovalčík Tomáš           SK Jamnice           JAM7300 C     47.03  +      0.59
  3.Sochor Jan               SKOB Baník Havířov   HAV8801 A     48.04  +      2.00
  4.Fousek Jan               Baník - FIZA Ostrava AOV9101 B     53.50  +      7.46
  5.Šidík Petr               Baník - FIZA Ostrava AOV9204 B     55.22  +      9.18
  6.Pavlačka František       SKOB Odry            ODR8600 C     56.19  +     10.15
  7.Svěchota Milan           SKOB Ostrava         MOV7202 C     56.49  +     10.45
  8.Sochor Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C     58.23  +     12.19
  9.Juračka Zdeněk           SKOB Baník Havířov   HAV5702 C     58.29  +     12.25
 10.Vébr Radek               SKOB Baník Havířov   HAV7103 C     58.52  +     12.48
 11.Opletal Jaroslav         SKOB Baník Havířov   HAV6200 C     59.19  +     13.15
 12.Mielec Jaromír           Baník - FIZA Ostrava AOV6901 C     60.06  +     14.02
 13.Jendželovský Marek       Baník - FIZA Ostrava AOV9201 B     63.23  +     17.19
 14.Jelínek Petr             SKOB Ostrava         MOV5502 C     64.15  +     18.11
 15.Jakobi Zdeněk            SKOB Baník Havířov   HAV5701 C     66.44  +     20.40
 16.Proske Petr              Baník - FIZA Ostrava AOV8803 C     72.42  +     26.38
 17.Borunský Tomáš           SK Jamnice           JAM7400 C     74.07  +     28.03
 18.Krhut Libor              SKOB Baník Havířov   HAV6302 C     78.28  +     32.24
 19.Blaževič Roman           Roman Blaževič       PR2           85.06  +     39.02
 
Konečné výsledky kategorie: HB          5.5km  105m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Slavík Tomáš             SK při gymnáziu OOB  VRB           46.32  +      0.00
  2.Juřeník Josef            SKOB Ostrava         MOV5201 C     51.16  +      4.44
  3.Václav Petr              SKOB Ostrava         MOV5801 C     52.44  +      6.12
  4. Sklenář Miroslav        Baník - FIZA Ostrava AOV6302 C     54.03  +      7.31
  5.Miksa Vojtěch            Baník - FIZA Ostrava AOV9502 B     54.20  +      7.48
  6.Sikora Miroslav          TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C     54.22  +      7.50
  7.Svoboda Martin           SKOB Frýdek - Místek BFM6701 C     56.09  +      9.37
  8.Pospíšil Karel           SK Karlovice         KAR5001 C     56.44  +     10.12
  9.Hostaš Jindřich          SKOB Ostrava         MOV5901 C     57.27  +     10.55
 10.Zeman Ludvík             SKOB Frýdek - Místek BFM5301 C     63.52  +     17.20
 11.Czerkawski Wacław        MUKS Gliwce          MGL           64.41  +     18.09
 12.Štětínský Pavel          SKOB Ostrava         MOV9401 B     64.55  +     18.23
 13.Glonek Jakub             Baník - FIZA Ostrava AOV9602 B     68.19  +     21.47
 14.Šperlík Josef            SKOB Odry            ODR5500 C     71.28  +     24.56
 15.Dvořák Vlastimil         TJ Baník Ostrava OKD BOV4901 C     73.34  +     27.02
 16.Míček Dominik            SKOB Ostrava         MOV9501 B     77.02  +     30.30
 17.Zelenák Zbyněk           SKOB Odry            ODR8000 C     77.04  +     30.32
 18.Hanslik Jan              TJ Slezan Opava      SOP6703       79.06  +     32.34
 19.Gorgol Nikola            SKOB Baník Havířov   HAV7600 C     89.50  +     43.18
 20.Vébr Dominik             SKOB Baník Havířov   HAV9404 C     91.15  +     44.43
    Mikolajek Stanislav      SKOB Ostrava    (err čip)          71.41  +     25.09 
 
Konečné výsledky kategorie: HC          2.1km   40m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Beneš Karel              SKOB Baník Havířov   HAV4201 C     27.35  +      0.00
  2.Proske Pavel             Baník - FIZA Ostrava AOV6001 C     30.12  +      2.37
  3.Mielec Jaromír           Baník - FIZA Ostrava AOV9701 C     30.31  +      2.56
  4.Svoboda František        TJ Slezan Opava      SOP9601 C     31.23  +      3.48
  5.Míček Filip              SKOB Ostrava         MOV9802 C     36.28  +      8.53
  6.Puščizna Rostislav       SKOB Baník Havířov   HAV54   C     46.08  +     18.33
  7.Vébr Tomáš               SKOB Baník Havířov   HAV0200 C     46.14  +     18.39
  8.Procházka Zdeněk         TJ Slezan Opava      SOP9901 C     46.34  +     18.59
  9.Mielec Radomír           Baník - FIZA Ostrava AOV           54.19  +     26.44